100% Memnuniyetli Ev Temizliği, Ofis Temizliği Hizmetleri

7/24 En Kaliteli Temizlik Hizmetleri

mobile-icon KYK Temizlik HATTI !0216 527 19 09
        0552 238 39 54

Ev Temizliği Kyk Hizmetleri

Kyk Ev Temizleme Hizmeti

Ev Temizliği KYK temizlik şirketi Profesyonel hizmetleri ile yanı başınızda size bir telefon kadar yakındır. en iyi ve uzun vadeli hizmet alabileceğiniz firmalar arasında yer alan kyk temizlik sizlere ev ve ofis temizliği hizmeti sunmaktadır şöyle düşünelim evinizde bekarsınızdır veya sürekli yolculuk yaptığınızdan pek vakit olmuyor toparlamaya bu gibi durumlarda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunarak lider bir firma olmayı başardık. En Uygun fiyatlarla ev temizliği yaptırabileceğiniz firmamızın fiyatları 140 TL den başlayan fiyatlarla 1+1 veya daha büyük daireleri temizleyebilirsiniz hemde lekesiz garantisi ile beraber.
KYK - Ev Temizliği - Ofis Temizliği portfolio-8-300x270 Ev Temizliği Kyk Hizmetleri

Ev Temizliği Hakkında Bilinmesi gerekenler

Göndereceğimiz temizlik personeli sosyal sigortalar tarafından sigortalı olup talihsizlik durumunda daire sahibi kesinlikle sorumlu tutulmamaktadır ayrıca evinizin cam perde halı gibi eşyalarınızıda pırıl, pırıl yapmaktadırlar.

Özel Ekipler

Kendini temizlik işine adayan ekiplerimiz kesinlikle alanında uzman ekipler olup olumsuzluğa ihtimali olmamakla birlikte temizlik, silme, parlatma gibi işlerde deneyimli ekiplerdir. Size sormadan hiç bir şekilde kendi düşüncesine göre iş yapmamakla birlikte ekiplerimiz ile tıpkı bir arkadaş gibi evinizdeki istenmeyen durumların tamamını temizlemektedir.

 

 

 

Ev Temizliği için Malzemeler

KYK - Ev Temizliği - Ofis Temizliği portfolio-8-300x270 Ev Temizliği Kyk Hizmetleri    KYK - Ev Temizliği - Ofis Temizliği product-9 Ev Temizliği Kyk Hizmetleri
Malzemelerin genellikle çamaşır suyu, ciff detarjanı, cam parlatıcı, parkelere özel sıvılar, çekçek, fırça, bulaşık deterjanı, bulaşık süngeri gibi maddelere gereksinimimiz bulunmaktadır bu ihtiyaçları ister kendiniz ister göndereceğimiz ekipler tarafından alınabilmektedir.

Sizlere En Yakın Hizmet

Baylar ve bayanlar ihtiyacınıza en yakın çözümleri sunan firmamız ile birlikte en kaliteli hizmeterden faydalanabilmek adına KYK Temizlik Hattını aramanız yeterlidir Bizlere 0216 527 19 09 nolu sabit hattınız arayarak en kısa süreç içerisinde istenilen tüm hizmetleri kapınıza kadar taşıyalım.

Hizmet İstemeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Hizmet verilecek olan adresin kesinlikle doğru ve anlaşılabilir olması gerekmektedir bunun dışında adreste bireylerin en az 1 kişi bulunması gerekmektedir ayrıca talep esnasında vereceğiniz telefon numarası doğru ve ulaşılabilir olması gerekmektedir. evinizde bulunan emanet ve çok değerli eşyalarınızı lütfen göz önünde bulundurmayın olası risklere karşı firmamız bu yönde sigortalıdır. Evinizin içerisinde dilediğiniz odayı veyahut balkon camları temizleyebilirsiniz lütfen gelecek olan personellerimizden çekinmeyin.